Plastikinės durys Durys yra neatsiejama kiekvieno namo dalis saugumui ir privatumui užtikrinti. Kokias pasirinkti: šar.. Product #: Plastikinės durys Regular price: $0.00 $0.00

Plastikinės durys

Klausti
+370 698 36639

Durys yra neatsiejama kiekvieno namo dalis saugumui ir privatumui užtikrinti. Kokias pasirinkti: šarvuotas ar plastikines, priklauso tik nuo Jūsų pačių. Vis daugiau susidomėjimo sulaukia plastikinės durys, kurios gali būti ne tik balkono ar terasos, bet ir pagrindinėmis namo durimis.  Plastikinės lauko durys nenusileidžia įprastinėms ir gali tapti puikiu jūsų namo akcentu. Plastikinės durys atlieka net kelias funkcijas: apsaugo namus nuo šalčio, o tuo pat metu neišleidžia ir šilumos, todėl žiemą sutaupote pinigų šildymui, o vasarą - kondicionavimui. Taip pat, tai itin puiki interjero puošmena. Iš plataus mūsų siūlomo spalvų pasirinkimo galėsite išsirinkti Jums labiausiai tinkančią ir patinkančią, kurią galėsite laisvai priderinti prie namo sienų, stogo, balkono ir netgi pavėsinės.

Duris galite pasirinkti iš plataus durų katalogo, už prieinamą kainą. Mūsų komanda visada pasirengusi padėti, todėl iškilus net mažiausiam klausimui, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus, arba skambinti kontaktuose nurodytu telefonu. Plastikinių durų montavimas Kaune ir visoje Lietuvoje, jums patogiu metu.