Šarvuotos durys Norintys patikimos Jūsų pačių ir namų apsaugos, mūsų siūlomos šarvuotos durys, kurios niekada neleis.. Product #: Šarvuotos lauko durys Regular price: $0.00 $0.00

Šarvuotos durys

Klausti
+370 698 36639

Norintys patikimos Jūsų pačių ir namų apsaugos, mūsų siūlomos šarvuotos durys, kurios niekada neleis Jums suabejoti savo būsto saugumu. Tikrai nėra neatrakinamos spynos, tačiau yra svarbus laikas, per kurį vagys gali patekti į patalpą, o juo naujesnė ir sudėtingesnė spyna, tuo labiau būsite įsitikinęs, kad grįžę namo neišvysite nepageidaujamų svečių. Mūsų siūlomos šarvuotos durys turi porą spynų, kurios padės užtikrinti jūsų namuose esančių vertingų daiktų saugumą. Norintiems iš ties puikaus ir modernaus interjero, bei eksterjero, turime pasiūlyti plačią spalvų paletę, kuri tikrai nepaliks abejingu nei vieno. Mūsų siūlomos šarvuotos lauko durys butams, namams, ofisams, daugiabučio laiptinėms ir kitoms patalpoms padeda užtikrinti saugumą. 

Duris galite pasirinkti iš plataus durų katalogo, už prieinamą kainą. Mūsų komanda visada pasirengusi padėti, todėl iškilus net mažiausiam klausimui, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus, arba skambinti kontaktuose nurodytu telefonu. Šarvo durys Kaune ir kituose Lietuvos miestuose montuojamos jūsų namuose, jums patogiu metu.