Plėvelės langams 21 amžiuje, didėjant pastatų skaičiui, jų architektūroje taip pat galime matyti vis didėjantį stikli.. Product #: Apsauginės plėvelės langams Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliu Regular price: $0.00 $0.00

Plėvelės langams

Klausti
+370 698 36639

21 amžiuje, didėjant pastatų skaičiui, jų architektūroje taip pat galime matyti vis didėjantį stiklinių langų skaičių. Langų privalumai: sudaro didesnės erdvės įspūdį, įleidžia saulės spindulius į patalpą, iš ties įspūdingas dekoro elementas. Tačiau geruose dalykuose slypi ir tokia pat saujelė negerų. Vis dėlto, tiesioginis saulės šviesos ir šilumos perteklius daro neigiamą įtaką mūsų darbui, sukelia diskomforto jausmą, todėl mes jaučiamės pavargę ir nepatenkinti. Apsauginės plėvelės - langų tamsinimas mus gali nuo to apsaugoti. Jos naudojamos norint apsisaugoti nuo infraraudonųjų spindulių, nuo saulės smūgio, taip pat tinkamos siekiant termoizoliacijos ( apsaugo namų šilumą žiemos metu ir išsaugo vėsą vasarą ). Langų (tamsinimo) plėvelės naudojamos langų užtamsinimui arba norint, kad stiklas būtų nepermatomas ir tuo pačiu metu praleidžiantis šviesą. Taip pat galime pasiūlyti apsaugines plėveles nuo stiklo išdaužimo. Tai itin patrauklus sprendimas norintiems apsaugoti savo turtą ir apsisaugoti patiems nuo nemalonių įvykių.  

Apsauginės plėvelės langams gali būti klijuojamos tiek iš vidinės, tiek iš išorinės lango pusės, priklauso nuo to, kokio rezultato siekiate. 

Apsauginės plėvelės už visiems prieinamą kainą. Mūsų kolektyvas visada pasirengęs padėti todėl iškilus klausimam, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus, arba skambinti kontaktuose nurodytu telefonu. Dirbame Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje.