Lauko palangės Siekiant sukurti ne tik jaukų interjerą, bet ir eksterjerą, vertėtų nepamiršti ir lauko palangių, ku.. Product #: Lauko palangės Regular price: $0.00 $0.00

Lauko palangės

Klausti
+370 698 36639

Siekiant sukurti ne tik jaukų interjerą, bet ir eksterjerą, vertėtų nepamiršti ir lauko palangių, kurios sukurs išbaigtumo įspūdį. Mūsų siūlomas gausus spalvų pasirinkimas nepaliks abejingo nei vieno. Tikrai išsirinksite Jums labiausiai patinkančią ir tinkančią spalvą palangei, kurią paskui be jokio vargo galėsite priderinti prie namo sienų, stogo, terasos, balkono, ar netgi pavėsinės spalvos. Lauko palangės yra gaminamos iš cinkuotos skardos, kuri yra ypač atspari korozijai ir aplinkos poveikiui, todėl galėsite džiaugtis savo palangėmis ne vienerius metus.

Lauko palangės ir palangių montavimas yra įskaičiuoti į bendrą langų kainą, tad papildomų nepatogumų ar išlaidų jums nekils. Palangės yra gaminamos individualiai atsižvelgiant į jūsų lango matmenis, o mūsų meistras atliks ne tik langų, bet ir palangių montavimą.

Siūlome išties puikų kainos ir kokybės santykį. Mūsų kolektyvas visada pasirengęs padėti, tad iškilus klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus, arba skambinti kontaktuose nurodytu telefonu. Dirbame Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje.