Vidaus palangės Kiekvienas kurdamas savo namų interjerą siekia juose jaukumo bei ramybės, todėl atsižvelgia į daug s.. Product #: Vidaus palangės Regular price: $0.00 $0.00

Vidaus palangės

Klausti
+370 698 36639

Kiekvienas kurdamas savo namų interjerą siekia juose jaukumo bei ramybės, todėl atsižvelgia į daug svarbių detalių: kokias sienų spalvas pasirinkti, kokie baldai tiktų prie kuriamo stiliaus, kokius langus sudėti , taip pat, kokie roletai juos papuoštų. Nereiktų pamiršti palangių. Jos tikrai labai svarbi detalė, norint papuošti savo namus.

Vidaus palanges galima rinktis plastikines ( PVC palangės ) arba medines ( MDP palangės ), tačiau kiekviena iš jų turi gausų spalvų pasirinkimą, todėl tikrai liksite patenkinti. Lengvai išsirinksite Jums labiausiai patinkantį ir tinkantį variantą, kuriuo galėsite džiaugtis dar daug metų.

Vidaus palangės ir palangių montavimas yra įskaičiuoti į bendrą langų kainą, tad papildomų nepatogumų ar išlaidų jums nekils. Palangės yra gaminamos individualiai atsižvelgiant į jūsų lango matmenis, o mūsų meistras atliks ne tik langų, bet ir palangių montavimą.

Siūlome išties puikų kainos ir kokybės santykį. Mūsų kolektyvas visada pasirengęs padėti, tad iškilus klausimams, internetu galite užsisakyti konsultaciją į namus, arba skambinti kontaktuose nurodytu telefonu. Dirbame Vilniuje, Kaune ir visoje Lietuvoje.